Sitemize Hoşgeldiniz Bugün :20 Şubat 2019 Çarşamba
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ HABERLER REFERANSLAR İLETİŞİM
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

14 Kardeşler Hidrolik Direksiyon Tamir ve Bakım Servisi olarak, her marka-model otomobil için, direksiyon kutusu ve pompa tamirini avrupa standartlarında, kaliteden ödün vermeden ve uygun fiyat avantajlarıyla gerçekleştirerek siz müşterilerimizin aradıklarından da iyisini sunmaktayız. 

Firmamız, hizmet vermekte olduğu alanda kendini yeni teknolojilere açık tutarak sektörün önde gelen seçkin ve aranan şirketleri arasında haklı olan yerini almıştır. 

Firmamız, müşteri memnuniyetinin öneminin bilincinde olarak sadece hizmetin alımı esnasında değil, alınan hizmet sonrasında da bütün işlemlerini profesyonelce gerçekleştirmektedir. 

Bugüne kadar müşterilerimize avrupa standartlarında vermiş olduğumuz hizmeti mümkün olan en ileri seviyeye götürerek sektörün gelişimine ve kalite anlıyışının yükselmesine yardımcı olmak amaçlarımız içerisinde en önde gelenlerindendir. 

Hidrolik Direksiyon Tamir ve Bakım Hizmetlerimiz, müşteri odaklı çalışmalarımızı geliştirebilmek amacıyla araç servisimiz ile ayağınıza kadar gelmekte olup ayrıca 1 yıl garantilidir. 

T:0(212) 616 59 52- Fax:0(212) 485 63 52© Her Hakkı Saklıdır. 14 Kardeşler Hidrolik Direksiyon Tamir Bakım Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzin ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Sitekobi Kobilerin Sitesi
14 Kardeşler yeni şubesi ile Düzce de